Талапкерге

«Тұран» универсиетінің колледжі - мансапқа ұмтылатын алғашқы қадам!

Колледжде оқу ертерек кәсіби өзін-өзі анықтау, мамандық алу, жұмыс табу немесе үздіксіз білім алу мүмкіндіктерін ашады.

Колледж еліміздің алдында тұрған әлеуметтік-экономикалық маңыздымәселелердің бірін шешуге, өсіп келе жатқан Қазақстан экономикасын жоғары білікті және жоғары жалақысы бар кадрлармен қамтамасыз етуге көмектеседі.

Колледж техникалық және кәсіптік білім беру саласында мемлекеттік лицензияға сәйкес (2014 ж. 26 наурыздағы № 14003946) келесі білім беру бағдарламаларын жүзеге асырады.
1.Негізгі жалпы білім негізінде (9 сынып) - күндізгі оқыту;
2.Жалпы орта білім негізінде (11 сынып) - күндізгі және сырттай оқу, ҰБТ сертификатынсыз  міндетті түрде қысқа мерзімді оқу;
3.«ЕКІНШІ КӘСІБИ» - техникалық және кәсіптік білім негізінде, сырттай оқу түрі;
4.«Отбасылық білім» - колледж оқушыларының ата-аналарына үшін оқудың  жеңілдік ақысымен сырттай оқу түрі.

Тұран университетінің колледжіне құжаттарды қабылдау 20 маусымнан бастап 25 тамызға дейін (күндізгі бөлім) және 20 қыркүйекке дейін (сырттай бөлім) жүзеге асырылады.

Қабылдау комиссиясының жұмыс кестесі:

Телефондар: +7(727)260-40-30, 260-40-35, +7-778-5555-365

E-mail: turancollege-pk@mail.ru

Instagram: turan_college_almaty

Басқа колледждің студенттері туыстық мамандықтар бойынша демалыс күндері ауыстырылады.

Басқа білім беру ұйымынан ауыстыру үшін қажетті құжаттар тізімі:

1. Ауысу туралы өтініш ( кез келген нысанда);
2. Ауыстырылатын білім беру ұйымы басшысының қолымен куәландырылғаноқушының сынақ кітапшасының көшірмесі ( немесе үлгерім кітапшасы),

Оқушылардың санын қалпына келтіру үшін қажетті құжаттар тізімі:

1.қалпына келтіруге өтініш (кез-келген нысанда);
2. «Білімі аяқталмаған адамдарға берілген куәліктердің нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2009 жылғы 12 маусымдағы № 289 бұйрығымен бекітілген нысанда білімі аяқталмаған адамдарға берілген анықтама (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5717тіркелген);
3. Оқу ақысын төлемегені үшін семестрде оқудан шығарылған оқушылар үшін, берешекті өтеу туралы құжат.